O nas

Zajazd i Restauracja nad Stawem położony jest około 30 km od Szczecina, 150 km od Berlina i 3 km od Goleniowa w miejscowości Modrzewie. Stadnina koni zachodniopomorskie to doskonałe miejsce na pobyt rodzinny bądź zorganizowany pobyt wypoczynkowy dla grup. Nasz ośrodek idealnie sprawdza się podczas imprez firmowych jak i spotkań integracyjnych.

Oferujemy Państwu obozy jeździeckie dla dzieci i dorosłych, zielone szkoły, kolonie, zimowiska, kompletne zaplecze do organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych takich jak imprezy integracyjne, wesela, urodziny, jubileusze, chrzciny oraz komunie.
Na terenie zajazdu znajduje się 1 hektarowy zarybiony staw, miejsce na ognisko, grill oraz plac zabaw dla dzieci.
Od wielu lat organizujemy obozy jeździeckie dla dzieci i młodzieży, które dają nam i naszym gościom wiele radości i satysfakcji.

Zapraszamy na obóz jeździecki do Modrzewia – na wspaniałą, przygodę z jazdą konną oraz innymi atrakcjami. Dla uczestników obozu zaplanowaliśmy codziennie 2 jazdy konne pod okiem doświadczonych instruktorów.
Ciekawe zajęcia, komfortowe warunki, kontakt z przyrodą i końmi, przepiękna okolica sprawią, że pobyt w Modrzewiu będzie wyjątkowym przeżyciem.